Zdrowe przepisy na tarty dla utraty wagi

Tarta to ciekawy i pyszny owoc. Wszyscy wiemy, że tarty są wykonane przez dodanie warstwy ciasta między dwoma kawałkami owoców i ta tarta jest nie tylko smaczne, ale również bardzo zdrowe. Najlepszą częścią tart jest to, że są one bardzo wypełniające.

Jeżeli ty jesteś przyglądający dla przepisów zdrowych tart wtedy ty jesteś przy prawym miejscem. Oto top zdrowe przepisy tarty dla utraty wagi.

Waga strata tarty:

Pierwszy przepis jest waga strata tarts. Aby zrobić ten przepis trzeba 1 filiżankę jagód, 1 filiżanka świeżych malin, 1 filiżanka truskawek i 1 żółtko. Połącz wszystkie składniki i dobrze wymieszaj, a następnie musisz umieścić go w lodówce na 1 godzinę.

Ciasto z owocami:

Ciasto owocowe jest drugim przepisem na tarty odchudzające. W tym przepisie trzeba połączyć dwa owoce i jedno żółtko. Aby zrobić ten przepis trzeba 2 filiżanki jagód i 1 filiżanka banana. Umieść owoce w robocie kuchennym i miksuj je przez 5 minut. Następnie dodać 1 żółtko i ponownie przetworzyć.

Tarta czekoladowa:

Trzeci przepis na zdrowe tarty to tarta czekoladowa. Aby zrobić ten przepis trzeba połączyć cztery składniki, które są 1/2 filiżanki masła, 1 filiżanka cukru, 3/4 filiżanki kakao w proszku i 1 żółtko. Połączyć wszystkie składniki i dobrze wymieszać.

Szarlotka:

Czwartym przepisem na zdrowe tarty jest szarlotka. Dla tego przepisu trzeba połączyć trzy składniki, które są 1/2 filiżanki masła, 1 filiżanka jabłek i 1/2 filiżanki cynamonu. Połącz wszystkie składniki i dobrze wymieszaj.

Wnioski:

To były 4 najlepsze zdrowe przepisy na tarty dla utraty wagi. Mam nadzieję, że podobało Ci się czytanie tego postu. Czy podzielić się swoją opinię z nami i daj nam znać, który z nich był twój ulubiony.