5 kroków brazylijskiej samby, które sprawią, że będziesz tańczyć jak tancerka brzucha

Czy kiedykolwiek oglądałeś taniec brzucha? Jeśli nie, to pozwól, że powiem Ci, że jest to najciekawszy taniec, który sprawia, że czujesz rytm muzyki.

Taniec brzucha to taniec wykonywany w ruchu okrężnym podczas poruszania biodrami i nogami w przód i w tył. Taniec brzucha to słynna forma tańca, która cieszy się popularnością na Bliskim Wschodzie, w Indiach, Europie, Azji, Afryce, Ameryce i wielu krajach.

Technika tańca brzucha jest bardzo podobna do kroków samby i ruchy są takie same. Jeśli więc uczyłeś się brazylijskiej samby, to będziesz znał techniki tańca brzucha.

Tak więc, nie tracąc czasu, zacznijmy od kroków brazylijskiej samby.

1. Stopy

Po pierwsze, wysuń lewą stopę do przodu i cofnij ją, aż dotknie prawej stopy. Podczas gdy to robisz, podnieś prawą stopę, przynieś ją z powrotem i połóż na ziemi. Teraz przynieś prawą stopę do przodu i umieść ją za lewą stopą. Twoja lewa stopa jest teraz umieszczona na podłodze.

2. Noga

Teraz podnieś lewą nogę i wyprostuj ją. Podczas wykonywania tej czynności, wyciągnij ręce i zegnij łokcie. Pozycja twoich rąk będzie zależała od rytmu piosenki. Teraz opuść nogę i przynieś ją z powrotem, aż dotknie prawej nogi. Teraz poczujesz, że Twoje ciało jest zrównoważone i w tej pozycji prawa stopa znajduje się na podłodze, a lewa na suficie.

3. Ciało

Teraz odwróć swoje ciało i zegnij łokcie. Teraz poczujesz, że twoje ciało jest zrównoważone. Utrzymaj tę pozycję przez kilka sekund. Teraz obróć głowę i unieś ją do góry.

4. Ramiona

Przyciągnij lewą rękę do ciała i połóż ją na lewym ramieniu. Przynieś prawe ramię do góry i przytrzymaj je przez kilka sekund. Teraz zwolnij ramiona i przynieś je z powrotem do pozycji wyjściowej.

5. Step

Teraz zrób krok prawą nogą do przodu i podnieś ją. W tym samym czasie podnieś lewą nogę i przynieś ją do góry. Teraz przynieś lewą nogę do przodu i umieść ją za prawą nogą. Teraz przynieś lewą nogę i umieść ją na ziemi.

Wnioski:

Dotarliśmy do końca tego postu. Tak więc, to były kroki brazylijskiej samby. Wykonaj te kroki i tańcz jak prawdziwa tancerka brzucha. Mam nadzieję, że podobał Ci się ten post.